GTA 5

GTA V na PC znovu odložené


Grand Theft Auto V pre PC znovu odložené! Vyjde až 14. 4. 2015! Hra potrebuje čas naviac aby sa stala skrátka dokonalou – proste takou akou ju chceme mať… Ak chcete byť medzi prvými, GTA V pre PC si už môžete predobjednať.

Vývojári sa samozrejme opäť ospravedlňujú PC komunite, ktorá už počítala dni do vydania, no podľa ich slov je treba na tejto verzii ešte chvíľu popracovať, pričom si svoj čas navyše vyžadujú aj GTA Online a Heist komponenty. Všetci, ktorí hru predobjednali, ako odškodné dostanú $200 000 in-game cash do GTA Online. Zároveň dúfajú, že hráči budú mať pre nich v prvé dni pochopenie a pomôžu im prekonať prípadné problémy pri launchi GTA Online.

Dodávajú, že PC verzia GTA V je graficky aj technicky najpokročilejšou zo všetkých. Je optimalizovaná pre podporu širokého spektra hadvéru a bude ťažiť z výkonu dnešných PC. Hráči sa tak dočkajú prepracovanejších detailov, rôznych možností nastavení, podpory 4K rozlíšenia a ďalších vylepšení.

Heist misie

Dobrá správa je že Rockstar konečne potvrdil dátum vydania online Heistov pre Grand Theft Auto V. Na konzolách vyjdu 10. 3. 2015, na PC v deň launchu tejto verzie krabicovo aj digitálne. Do GTA Online pridajú nové kooperatívne aktivity pre 4 hráčov. Tí sa spoja v sérii tímových a intenzívnych aktivít naprieč Los Santos, pri ktorých samozrejme nebudú mať vôbec čisté ruky. Bližšie informácie o Heistoch nám Rockstar prinesie v najbližších týždňoch.


Pridať komentár