GTA Online

Vianočná nádielka v GTA Online


Rockstar nezabúda na svojich verných hráčov ani v období Vianoc a prináša špeciálny balík s darčekmi, ktoré premenia svet GTA Online za zimnú rozprávku. Masky, vianočné výpredaje, ale aj sneh, ktorý zahalí krajinu a upraví správanie vozidiel.

Vianočné masky

Vianočné masky nájdete v predajni Vespucci Movie Masks a budú tam do 5. januára 2014. Konkrétne to budú Santove čiapky, Elfie bundy a topánky, masky snehuliaka alebo soba.

GTA Online - Vianočné masky

Sneh

Cestujúcim v Los Santos a Blaine County sa počas dnešného dňa môže naskytnúť nevšedný pohľad na zasneženú krajinu s klzkými cestami, ktoré robia jazdu autom ešte náročnejšou. Nakoniec sneh sme si už vyskúšali vo vedľajších misiách v kampani, teraz si v týchto podmienkach môžete zajazdiť naplno.

GTA Online - sneh

Filtre pre Snapmatic aplikáciu

Ak ste nadšeným fotografom a v hre využívate sieť Snapmatic, určite vás poteší veľké množstvo nových filtrov, rámčekov a výrazov tváre, možnosť nastavenia hĺbky fotografie, či špeciálna funkcia na vytváranie Meme obrázkov (táto sa spúšťa v Galérií pomocou tlačidla □ / X. Všetky tieto novinky ostávajú v hre aj po skončení zimných prázdnin.

Filtre pre Snapmatic aplikáciu

Vianočné výpredaje

Nakoniec sú v San Andreas aj vianočné výpredaje a tak si môžete lacnejšie kúpiť zbrane, vozidlá a ďalšie veci v hre. Kúpite si tak granáty, slzný plyn alebo lepiace bomby za polovicu, o 30% dole išli sedany, v 25% zľave sú apartmány v Tinsel Towers… nakupujte :)


Jeden komentár on Vianočná nádielka v GTA Online

Pridať komentár