GTA 5
Sector.sk
Games.cz
EuroGamer.cz
Doupe.cz
Zing.cz
Finálne zhodnotenie

Celkové hodnotenie 5 BOMBA!
Hodnotenie užívateľov
48 hlasov
4.4

Recenzie GTA V


Grand Theft Auto V je tu a s ním aj prvé Slovenské / České recenzie a záverečné hodnotenia. Ako sa doposiaľ darí dlho očakávanému titulu od spoločnosti Rockstar?

GTA V môžeme s kľudným srdcom označiť ako najväčšie dobrodružstvo aktuálnej generácie, ktoré nesklame v žiadnom smere, a posúva svoj vlastný sandboxový štýl o ďalší krok vpred. Hráčom ponúka rozmanitosť, voľnosť, oddych, ale aj kvalitný nosný príbeh s tromi postavami, s ktorými dokonale spoznáte pôsobivý a hlavne rozsiahly svet Los Santos žmýkajúci z konzol posledné kvapky výkonu. Ako sa to hovorí? Na koniec to najlepšie. Teraz už len čakať na prípadné vydanie hry na PC a nextgen konzoly. Celá recenzia »
Na první pohled jen další povedené GTA, což je samo o sobě záminka k maximálnímu hodnocení. Na druhý pohled neuvěřitelný svět, který pohltí, pobaví a odmítne vyplivnout. Chybičky se najdou, ale znáte to… když ji milujete, není co řešit. Celá recenzia »
Obrovský a přesto plný nádherně zobrazený svět současné Ameriky je skvělým pozadím pro úžasně rozehrané drama tří gangsterů a desítky hodin ničím nepřerušované zábavy. San Andreas a GTA 4 se spojily do jedné hry a výsledkem je nejlepší Grand Theft Auto všech dob. Celá recenzia »
Poutavý příběh, maximální různorodost, trojice postav, nádherný živý svět, zábava na desítky hodin.Celá recenzia »
Jakkoliv číselné hodnocení neuznávám jako plnohodnotnou formu vyjádření, dlouho předlouho jsem váhal, zda udělit devět nebo deset. Pak jsem ale spráskl ruce a uvědomil si jednu zásadní věc. Čím dokonalejší hru máme před sebou, tím větší je tendence hledat na ní sebemenší hnidy. Nemá to cenu. Nalijme si čistého vína, hru roku máme před sebou, a pokud ji vy ještě nemáte, mazejte pro ni. Celá recenzia »


Pridať komentár