GTA Online

GTA Online – Valentine’s Day Massacre Special


A máme tu v poradí tretí sťahovateľný obsah pre Grant Theft Auto Online, tentokrát s podtitulom Valentine’s Day Massacre Special – Valentínsky masaker. Nové bonusy budú prístupné po obmedzenú dobu už tento piatok, 14. 2. 2014, po stiahnutí by však mali byť prístupné natrvalo. Čo všetko bude tento balík obsahovať?

Nová zbraň – Gusenberg Sweeper

Neexistuje lepší spôsob ako povedať „Milujem Ťa“, než výstrelom z oceľovej hlavne guľometu Gusenberg Sweeper. Bude ju možné zakúpiť v ktoromkoľvek Ammu-Nation v GTA Online, pričom v príbehovom móde bude táto zbraň automaticky pridaná do inventáru každej hernej postavy.

Nové auto – Albany Roosevelt

Vymaľujte mesto načerveno s obrnenou limuzínou z dvadsiatych rokov minulého storočia, vhodnou pre každého gangstra. Niet nad správnu old-school akciu s Vašimi priateľmi, strieľajúcimi z tohto vozidla na utekajúcich nepriateľov. Tento model je dostupný v GTA Online pomocou stránky legendarymotorsport.net a v príbehovom móde v ľubovoľnej garáži.

Nová kolekcia šiat

Zahaľte sa do retro dámskych šiat z roku 1920, alebo naopak odhaľte svoje sexi spodné prádlo kombinované s jednou z mnohých nových karnevalových masiek a exkluzívnym účesom Flapper Bob. Na svoje si prídu aj páni, pre ktorých je prichystaných viacero tričiek, čapíc a iného oblečenia, ktoré na vás čaká v obchodoch v celom Los Santos.

Nové akcie

Valentínsky masaker taktiež ponúkne 10 nových prác, vrátane Deathmatchov, zoskokov s padákom a rôznych závodov na zemi a mori, roztrúsených po celom Los Santos podobne ako úlomky zlomeného srdca.

Valentine's Day Massacre Special

Na záver nám Rockstar sľúbil skoré zverejnenie ďalších noviniek týkajúcich sa aktualizácií GTA Online, nových Business packov, lúpeží a rozšírenia funkcií Content Creatoru. Rozhodne sa teda máme na čo tešiť!


Pridať komentár