GTA Online

GTA Online spustené


Dnes, 1. 10. 2013 o 13:00 poobede bolo oficiálne spustené GTA Online! Stačí vlastniť originálnu kópiu GTA V pre PS3 alebo XBox 360 a stiahnuť si malú aktualizáciu, ktorá sprístupní online možnosti pod Online záložkou v menu. Prihlasuje sa veľké množstvo ľudí, tak môže chvíľu trvať kým sa vám to podarí. Celkovo od začiatku sprevádza GTA Online veľa rôznych chýb, presne ako Rockstar pred spustením upozorňovali ;) Takže obrniť sa trpezlivosťou a skúšať.

  • GTA Online je umiestnené niekoľko mesiacov pred pôvodný príbeh GTA V a online časť ho bude ako dopĺňať, tak sa s ním aj križovať.
  • Mimo príbehu sa budete môcť venovať voľným aktivitám a napríklad aj pozývať priateľov domov na párty. Len si zapamätajte, že ak vás niekto pozve, nemôžete u neho strieľať a ani kradnúť autá z garáže. K tomu rovnaké domy môže vlastniť aj viac hráčov, ale každý bude mať vždy svoj personalizovaný priestor.
  • GTA$ – budú doláre v GTA, ktoré môžete zarábať, ale aj si ich kupovať za skutočné peniaze. Všetko je však obmedzené rankmi, ktoré si odomkýnate za Reputation Points a teda ani za peniaze si všetko nekúpite. Musíte hrať a postupne môžete investovať. Peniaze v hre zarábate rabovačkami, vyhrávaním, ale aj ziskovými aktivitami.
  • Jobs – budú možné aktivity, ktoré sa budú neustále rozrastať, a to ako od autorov, tak aj neskôr od hráčov cez pridaný Content Creator.
  • Vytvorenie postavy – vytvoríte si postavu pomocou génov matky a otca, z nich vyberiete dominantného rodiča a ich štatistiky následne určia vaše možnosti, respektíve úvodné možnosti postave, ktoré budete postupne zvyšovať. Rodičia určia hlavne váš vzhľad.

GTA Online – uvítacie video


Pridať komentár