GTA 5

Edície hry GTA V


Očakávaná hra Grand Theft Auto V bude k dispozícii v základnej verzii, špeciálnej a zberateľskej edícii. Edície obsahujú množstvo vylepšení a doplnkov pre všetkých troch hlavných protagonistov, vrátane vašej postavy v meste Grand Theft Auto Online, aby vás bolo hneď poznať, keď sa budete prechádzať po uliciach, lietať na nebi alebo navštevovať showroomy v Los Santos a kraji Blaine.

 • Plnú predajnú verziu hry Grand Theft Auto V.
 • Zberateľský SteelBook s exkluzívnou potlačou
  Tento špeciálny SteelBook má obojstranný, doposiaľ nikde nepublikovaný obrázok Michaela, Trevora a Franklina. Vďaka zvláštnym farbám a metalickému poťahu vyniknú všetky podrobnosti kresby, ktorá bola vytvorená exkluzívne pre tento SteelBook.
 • Mapa
  Táto exkluzívna mapa o rozmeroch 55 x 68 cm pokrýva celé Los Santos a okolité Blaine County. Tajomné značky ukazujú, kde sa dá ľahko prísť k peniazom, a ďalšie významné miesta ktoré by žiadny podnikavý človek nemal prejsť bez povšimnutia.
 • Vylepšenie špeciálnych schopností
  Michael, Franklin aj Trevor majú istú unikátnu špeciálnu schopnosť. Vďaka tomuto vylepšeniu sa bude jej ukazovateľ dopĺňať o 25% rýchlejšie.
 • Výzvy leteckej akrobacie
  V režimu pre jedného hráča budete po celom Los Santos a Blaine County nachádzať rôzne zábavné výzvy leteckej akrobacie.
 • Bonusové oblečenie, tetovanie a ďalšie
  Michael, Franklin a Trevor získajú do svojich šatníkov bonusové oblečenie, v tetovacích salónoch si budú môcť nechať urobiť špecifické tetovanie a obchodníci z Los Santos a Blaine County im budú ochotný predať aj množstvo špeciálneho tovaru.
 • Bonusové zbrane
  V režimu pre jedného hráča budú v reťazci obchodov Ammunation zdarma k dispozícií nasledujúce špeciálne zbrane: pištoľ ráže .50, brokovnica „bullpup“ a bojové kladivo.

Grand Theft Auto V: Zberateľská edícia obsahuje všetky vyššie uvedené bonusy z Grand Theft Auto V: Špeciálna edícia a naviac nasledujúce:

 • Bezpečnostná taška Grand Theft Auto V s kľúčom v podobe loga
  Táto unikátna bezpečnostná taška o rozmeroch 27 x 22 cm, ktorá svoju inšpiráciu čerpá z lúpeží v hre Grand Theft Auto V a do ktorej si môžete ukladať svoje cennosti, sa odomyká špeciálnym, laserom opracovaným kľúčom. Na zadnej strane je na ochrannom rohu vytlačené logo Rockstar Games a ďalej tu nájdete rámček pre menovku.
 • Šiltovka Grand Theft Auto V New Era 9FIFTYTM
  Na prednej časti tejto exkluzívnej šiltovky značky New Era 9FIFTYTM je vyšité logo Los Santos, na ľavej strane sa nachádza čierne logo Rockstar Games a na pravej logo Grand Theft Auto ‚V‘. Pomocou pásiku na zadnej strane je jednoduché upraviť veľkosť.
 • Vlastné postavy pre Grand Theft Auto Online
  Zprístupnite si v systéme tvorby postáv Grand Theft Auto Online klasické postavy z Grand Theft Auto.
 • Jedinečné vozidlá a garáž
  Hráč okamžite získa garáž pre vlastné vozidlá. V režime pre jedného hráča tu nájde legendárny Hotknife Hotrod z 30. rokov a cestný bicykel CarbonRS. V Grand Theft Auto Online hráči získajú špičkové elektrické auto Khamelion.
 • Exkluzívne balenie
  Edícia je zabalená v exkluzívnej krabici, ktorá má veko ozdobené plastickým logom Grand Theft Auto V, na ktorom vďaka matnej povrchovej úprave neostávajú otlačky prstov.

Hráči, ktorý si do 17. 9. 2013 predobjednajú ľubovoľnú edíciu Grand Theft Auto V (špeciálna edícia, zberateľská edícia alebo základná verzia hry), získajú špeciálny bonus – budú v hre môcť riadiť atómovú vzducholoď.

Vysoko nad ulicami Los Santos sa vznáša atómová vzducholoď, propagujúca produkty nejlepšieho výrobcu pneumatík v Los Santos (ktorí si môžete zakúpiť vo všetkých obchodoch LS Customs). Předobjednejte si hru již dnes a získejte možnost usednout do kokpitu legendárního poklidného vládce oblohy nad Los Santos.


Pridať komentár