GTA 5

Ďalšie náznaky GTA V – PC


PC verzia Grand Theft Auto V je určite vo vývoji, o tom už dávno nikto z nás nepochybuje, otázne je kedy bude dokončená a vydaná :) Všetci netrpezlivo čakáme a stále nič ;) Postupne sa však objavujú nové náznaky PC verzie.

Screenshot z PC verzie GTA V?

Na internete sa objavil obrázok z hry, ktorý môže a samozrejme aj nemusí byť únikom priamo z Rockstar Games. V podstate na ňom nie je nič zaujímavé až na jednu podstatnú drobnosť. Je totiž vo Full HD rozlíšení – 1080p, čo odporuje konzolovým verziám hry, ktoré bežia len v HD teda 720p. Je obrázok naozaj z PC verzie? Uvidíme… :)

gta5-pc-fullhd

GTA V PC na Amazone

Eshopy Amazon sa už od minulého roka pohrávajú s predobjednávkami PC verzie GTA V, najnovšie sa zapojil Francúzsky a Nemecký Amazon. Bohužiaľ bez predpokladaného dátumu vydania.
GTA V – PC si môžete predobjednať aj v našom eshope.

GTA V PC video

Take 2 doteraz nepotvrdilo a ani si vyjadrenia o PC verzii nevšímalo. Až doteraz. Na internete sa totiž objavilo video z PC GTA V, síce sa nakoniec ukázalo že je to podvrh, ale taký dôveryhodný, že ho Take 2 vymazalo na základe autorských práv. Zrejme si mysleli, že je reálne, keďže doteraz si podobné videá nevšímalo.

AMD ovládače s optimalizáciami pre GTA V PC

Napriek pokusu o zmazávanie všetkých zmienok o PC verzii, hneď nato vyšli aj nové beta AMD ovládače (v13.30 Beta) a samozrejme aj s pridanými optimalizáciami pre GTA V. Zmienka o GTA V pre PC sa v nich objavila po dlhšej prestávke, naposledy sme niečo podobné videli v októbrovej verzii ovládačov.

AMD ovládače s optimalizáciami pre GTA V PC

GTA V PC buglist

Údajne unikol 150 stranový zoznam chýb z GTA V, z ktorého je akurát jasné že hra bude mať 32 a 64 bitovú verziu a DirectX 11… a že je tam ešte kopec chýb :D


Pridať komentár