GTA Online

Beach Bum v GTA Online a dalšie novinky


Rýchly prehľad noviniek a doplnkov v GTA Online ktoré nás čakajú v najbližšej dobe.

GTA$ stimulačný balík

Pravdepodobne už netrpezlivo očakávate balíček peňazí pre GTA Online, ktorý bol ohlásený pred niekoľkými týždňami. Rockstar sa chcú najskôr uistiť, že všetky problémy v hre sú vyriešené. Je potrebné spraviť ešte pár drobných vylepšení a opráv ktoré by mali byť vydané budúci týždeň, až potom sa budú zasielať sľúbené a očakávané doláre :)

Balíček Beach Bum

Začiatok novembra sa môžete tešiť na prvý update obsahu – balíček Beach Bum, ktorý bude obsahovať nové zbrane a vozidlá s plážovou tématikou. Bude ich možné využívať nielen v GTA Online ale aj v Príbehovom móde. V balíčku budú taktiež nové možnosti úpravy vašej online postavy – nové tetovania, účesy, atď. Nájdete tu tiež množstvo nových príležitostí počas ktorých navštívite plážové letoviská v Los Santos a Blaine Country.

Content Creator

Taktiež je v príprave program pre tvorbu nového obsahu pre GTA Online – Content Creator. Tento program umožní hráčom vytvárať, zverejňovať, hodnotiť a hrať vytvorené Deatmatche a Races. Najlepší obsah bude označovaný ako “Rockstar Verified“ (Overené Rockstarom) a bude propagovaný v Newswire a na blížiacich sa GTA Online Social Club Eventoch. Content Creator aj balíček Beach Bum budú zdarma.

Social Club Event víkendy

V novembri budú prvé Grand Theft Auto Online Social Club Event víkendy, ktoré prinesú špeciálne odmeny a bonusy. Od limitovanej edície Event Crate Drops, cez špeciálne zľavy až po špeciálnu živú GTA Online show na stránke Social Club Event a Rockstar Games Twich.

Zostaňte naladený… budúci týždeň budú nové informácie o GTA Online heists a novom móde GTA Online Capture the Flag. V ďalších týždňoch budú zverejnené detaily nového obsahu pre príbehový mód aj GTA Online.


Pridať komentár